1. Zabiegi wykonywane są w Specjalistycznych Autoryzowanych Salonach depilacji laserowej LightSheer Duet – Depiclinic w Warszawie przy al. Jana Pawła II 80 lok.19 oraz ul. Wołoskiej 16 (Organizator).
 2. O skorzystaniu z promocji decyduje kolejność zapisów telefonicznych.
 3. Liczba osób mogących skorzystać z promocji jest ograniczona.
 4. Promocyjna cena obowiązuje tylko na wybrane zabiegi podane w ofercie, w określonym w ofercie okresie (dzień lub kilka dni oraz zakres godzinowy). Poza tym okresem cena będzie zgodna z obowiązującym cennikiem i innymi promocjami.
 5. Na zabieg w cenie promocyjnej należy się umówić telefonicznie.
 6. Podstawą skorzystania z promocji jest wykupienie pakietu przynajmniej 2 takich samych zabiegów.
 7. Termin wykorzystania wykupionych zabiegów mija 12 miesięcy od daty zakupu.
 8. Z wykupionych zabiegów w pakiecie pobierane będą opłaty w przypadku nieobecności na zarezerwowanych i nie odwołanych wizytach oraz w przypadku odwołania wizyty później niż 24 godziny przed zaplanowaną wizytą. Zasady działania:
  1. W przypadku nie odwołania wizyty, to znaczy klient nie przyszedł na wizytę oraz nie poinformował o rezygnacji lub przeniesieniu wizyty na inny termin przynajmniej na 24 h przed umówioną wizytą – z wykupionych zabiegów Organizator potrąci kwotę równą należności za nie odwołaną wizytę.
  2. Opisany w punkcie 8.1 powyżej przypadek nie ma zastosowania jeżeli wizyta zostanie odwołana lub przełożenia przez klienta przynajmniej 24 godziny przed umówionym terminem wizyty.
  3. Odwołać zabieg można telefonicznie, dzwoniąc lub wysyłając SMS na numer tel. +48 690 979 179 lub wysyłając maila na adres rejestracja@depiclinic.pl. Odwołana wizyta uznawana jest za skuteczną po jej telefonicznym, SMS-owym lub mailowym potwierdzeniu przez salon Depiclinic – Organizatora.
 1. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
 2. Za wykupione i nie wykorzystane zabiegi Organizator nie będzie udzielał zwrotów. Prosimy zatem o przemyślane umawianie się na zabiegi w ofercie promocyjnej.
 3. Osoby korzystające z promocji akceptują powyższy regulamin i wyrażają zgodę na wzięcie udziału w promocji.
Skontaktuj się z nami

Masz pytanie dotyczące zabiegów? Chcesz się umówić na zabieg lub darmową konsultację? Napisz do nas.

Not readable? Change text. captcha txt