Freeze-model-4

Venus Freeze to nieinwazyjny zabieg, który jako jedyny na rynku łączy w sobie wielobiegunowe fale radiowe (RF) i impulsy magnetyczne w technologii (MP)². Ta unikalna kombinacja pozwala na bezpieczne i bardzo głębokie działanie, które ma na celu wniknięcie przez wszystkie warstwy skóry i rozgrzanie jej od wewnątrz, co pobudza do wytwarzania nowego kolagenu i produkcji nowych włókien elastynowych poprawiając napięcie skóry. Sprawia to że zabiegi są bardzo skuteczne, komfortowe i nie wymagają skalpela, ani zastrzyków.

Zabiegi Venus Freeze zapewniają doskonałe wyniki w:

  • kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu,
  • liftingu i wygładzaniu skóry,
  • redukcji skutków starzenia się – natychmiastowa poprawa napięcia skóry twarzy i ciała,
  • redukcji trądziku młodzieńczego.
  • poprawie elastyczności i napięcia skóry między innymi po ciąży i porodzie

Zabieg jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry, przyjemny i bezbolesny dla pacjenta a wyniki są długotrwałe i natychmiastowe.

Zabiegi Venus Freeze w naszym gabinecie wykonywane są przez wyspecjalizowany i przeszkolony personel (posiadamy certyfikat producenta) i mają na celu zapewnić Państwu bezpieczne, przyjemne i bezbolesne wrażenia z zabiegów na ciało i twarz.

Urządzenie Venus Freeze posiada certyfikat FDA (najbardziej rygorystycznej na świecie Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający znakomitą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Kto może poddać się zabiegowi Venus Freeze?

Zabiegi Venus Freeze są dla każdego, kto czuje że w wyniku grawitacji jego skóra traci swoje napięcie i starzeje się, kto ma problemy z miejscowo gromadzącym się tłuszczykiem lub kto ma problemy z trądzikiem.

Venus Freeze daje rewelacyjne efekty między innymi dla kobiet, które po przebytej ciąży chcą pozbyć się wiszącej skóry, tłuszczyku i cellulitu.

W filmie The Doctors, chirurg plastyczny dr Andrew Ordon wykonuje zabieg Venus Freeze na Jennifer, byłej modelce strojów kąpielowych, która po ciąży mimo stosowania diet i ćwiczeń, nie mogła pozbyć się wiszącego brzucha z tłuszczykiem i cellulitem. Po kilku zaledwie zabiegach Venus Freeze, wyniki są zdumiewające.

Szczegóły działania Venus Freeze

Venus Freeze działa poprzez zastosowanie w jednym urządzeniu multi-polarnej fali radiowej i impulsu magnetycznego (MP)².

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie dotyczące zabiegów? Chcesz się umówić na zabieg lub darmową konsultację? Napisz do nas.

Not readable? Change text. captcha txt